Na Humpolce

Reservation

Restaurace | Na Humpolce | Tišnov

A co takhle dát si české nebo mezinárodní jídlo? U nás si zajisté vyberete. Přijďte do naší restaurace Na Humpolce a vychutnejte si famózní zážitek díky našim špičkovým šéfkuchařům. V letních měsících Vám nabízíme možnost využít naši zahrádku.

Nejlepší restaurace v centru!

Našim hostům servírujeme jen tu nejvyšší kvalitu české nebo mezinárodní kuchyně. I nejnáročnějšího gurmána zaručeně nadchne naše gurmánská kuchyně i lokální pokrmy. Ochutnat můžete především jedinečně lahodné burgery a ryby a k nim si dopřát naše vychlazené pivo nebo pivo z minipivovaru. Šťavnaté ovoce a nejrůznější pečivo si u nás můžete vychutnat i k odpolední kávě jako dezert. Hledáte podnik, kde strávit příjemné chvíle u oběda či večeře? Naše restaurace je pro Vás tím ideálním místem. Užívejte si pobytu u nás a surfujte po internetu zdarma.

Speciální způsob stravování

V naší velkolepé nabídce jídel si vybere opravdu každý. Připravujeme i vegetariánská nebo veganská jídla. Pro milovníky bezlepkové kuchyně máme přichystanou širokou nabídku jídel. Zdravě, vyváženě a chutně. Snažíme se o to, aby skladba jídla byla pestrá a vyvážená. Používáme převážně sezónní suroviny od místních dodavatelů a Vaše jídlo je vždy čerstvé a chutné.

K dispozici je i parkoviště

Parkováni pro hosty restaurace je zdarma. Naše restaurace má bezbariérový přístup. Domácí mazlíčci jsou u nás vítaní! Náš online rezervační systém umožňuje rychlou a snadnou komunikaci s námi. Vyzkoušejte online rezervaci ještě dnes. Platit u nás můžete jak hotově tak, kartou VISA, kartou Mastercard, stravenkami Ticket Restaurant® a bezkontaktní platbou. Jídlo, které si u nás objednáte, Vám rádi zabalíme i s sebou. Máte zájem o naše cateringové služby? Napište nám nebo nás telefonicky kontaktujte a my Vám rádi poradíme. Hledáte místo, kde uspořádat vlastní oslavu? Nabízíme prostory k pronájmu. Vyjdeme vstříc téměř každému přání našich hostů. K pronájmu nabízíme úžasné prostory na pořádání akcí. Kontaktujte nás a řekněte svá přání nahlas – my je proměníme ve skutečnost. Navštívit nás můžete každý den.

METRO Own Business Day

Location

Click to display map

Your IP address will be sent to Google Maps.

Brněnská 184, 66601 Tišnov, Czech Republic

Make your reservation

Our opening times

Monday
11:00 – 22:00
Tuesday
11:00 – 22:00
Wednesday
11:00 – 22:00
Thursday
11:00 – 22:00
Friday
11:00 – 00:00
Saturday
11:00 – 00:00
Sunday
11:00 – 22:00

Available payment options

Our services

Everything at a glance

Send us your message.

Please enter your name.
Please enter your e-mail address.
Please enter your phone number.
Please enter your subject.
Please enter your message.
Your message has been sent. We will get back to you soon.
Failed to send Message.
Twitter_Logo_Blue