Na Humpolce

Reservation

Restaurace | Na Humpolce | Tišnov

Ve stylovém prostředí si u nás dáte tu nejlepší českou nebo mezinárodní kuchyni až do těch nejmenších detailů. Zavítejte do naší restaurace Na Humpolce, restaurace Vás okamžitě oslní svým nápaditým jídelníčkem a tradiční atmosférou. Dopřejte si skvělou kávu za každého počasí na naší zahrádce.

Vyhlášená restaurace s wifi zdarma

Našim hostům servírujeme jen tu nejvyšší kvalitu české nebo mezinárodní kuchyně. Naše gurmánská kuchyně i lokální pokrmy jsou vyhlášené obzvláště svojí čerstvostí a vynikající chutí. Našim hostům rádi doporučíme vychlazeného piva, pivo nejlépe doplní vybranou grilované pokrmy a rybu. Šálek dobré kávy a čerstvě upečené nejrůznější pečivo a šťavnaté ovoce si u nás můžete vychutnat nejen v odpoledních hodinách. Díky naší příjemné atmosféře a výbornému jídlu se nebudete zdráhat u nás strávit třeba i celý den. Těšíme se na Vaši návštěvu. Naše wifi zdarma zaručí, že Vám nikdy nic neunikne!

Individuální jídelníček

Protože pečlivě dbáme na výběr surovin při přípravě veganských nebo vegetariánských jídel, zaručujeme, že Vás naše široká nabídka přímo uchvátí. Připravujeme pro Vás i skvělá bezlepková jídla. Dbáme na Vaše zdraví a harmonii Vašeho těla. Existuje mnoho variant, jak ze zdravých surovin vykouzlit jedinečné a chutné jídlo. Zkuste to u nás a my Vám ukážeme, jak na to.

Obsluhujeme i na soukromých akcích a svatbách

Před restaurací se nachází bezplatné parkoviště vyhrazené pro naše hosty. Naše restaurace má bezbariérový přístup. Vstup s domácími mazlíčky je do naší restaurace povolen. Pohodlná a rychlá rezervace přes náš online rezervační systém. Příjímáme platby v hotovosti. Pohodlně zaplatíte i kartou Mastercard, bezkontaktní platbou, kartou VISA a stravenkami Ticket Restaurant®. Jídlo, které si u nás objednáte, Vám rádi zabalíme i s sebou. Součástí našich služeb je i zajištění cateringu na různé akce. Rádi Vám sestavíme nabídku pro Vaši akci. Kontaktujte nás! Nabízíme prostory pro soukromé či firemní akce. Kontaktujte nás v případě zájmu. Hledáte místo pro váš svatební den? Bude nám ctí postarat se o to, aby byl od začátku až do konce jedinečný. Otevřeno pro Vás máme každý všední den i o víkendu.

Location

Click to display map

Your IP address will be sent to Google Maps.

Brněnská 184, 66601 Tišnov, Czech Republic

Make your reservation

Our opening times

Monday
11:00 – 22:00
Tuesday
11:00 – 22:00
Wednesday
11:00 – 22:00
Thursday
11:00 – 22:00
Friday
11:00 – 00:00
Saturday
11:00 – 00:00
Sunday
11:00 – 22:00

Available payment options

Our services

Everything at a glance

Send us your message.

Please enter your name.
Please enter your e-mail address.
Please enter your phone number.
Please enter your subject.
Please enter your message.
Your message has been sent. We will get back to you soon.
Failed to send Message.
Twitter_Logo_Blue